Konsultacje wykwalifikowanego dietetyka


Umów się na wizytę !

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, ukończonego  tytułem  magistra dietetyki.
Odznaczona certyfikatem " SOIT Specjalista Przyjazny Insuliopopornym " 


Od 2015 roku prowadzę poradnię dietetyczną. Aktywnie wspierając moich pacjentów, pomagam spełniać marzenia o zdrabnej sylwetce. Dzięki indywidualnej, odpowiednio dobranej diecie poprawisz nie tylko samopoczucie, ale i zdrowie.

Ogromnie się cieszę - 10 lat pracy w zawodzie, pozwala mi tworzyć diety, które umożliwiają uzyskanie wymarzonej sylwetki. Już wiele lat przed pracą zawodową, interesowałam się zdrowym odżywianiem i jego wpływem na organizm. Wtedy to postanowiłam, że będę pomagać innym, polepszać jakość ich życia.

Dietetykę traktuje jako powołanie, a nie tylko " czyste " wykształcenie. Uważam, że swoją wiedzę trzeba sukcesywnie poszerzać, dlatego mimo doświadczenia, nadal uczestniczę w wielu konferencjach i szkoleniach. Dzięki temu mogę otaczać Was jeszcze większą opieką.

Jestem członkinią Polskiego Towarzystwa Leczenia Otyłości i Polskiego Towarzystwa Dietetyki. Zdałam egzamin " School of insulinresistance therapy SOIT organizowany przez Fundację Insulinooporność - zdrowa dieta i zdrowe życie. Poradnia została odznaczona certyfikatem " Specjalista Przyjazny Insulinoopornym "

Prywatnie: oprócz pasji do gotowania, jestem pozytywnie zakręcona na punkcie sportu. Moją ulubioną aktywnością jest jazda rowerem. Na wizytach w poradni próbuję zarazić pacjentów aktywnością i opowiadam o jego pozytywnym wpływie na zdrowie.

W 2020 roku zostałam mamą Zosi. Jadłospisy dla zabieganych mam to teraz moja specjalność, posiłki które proponuję są szybkie, tanie i proste w przygotowaniu. Zasady, które wprowadzam w życie moich pacjentów, praktykuje również sama, co jeszcze bardziej poszerza moje doświadczenie.

Zależy mi, aby każda osoba, która do mnie trafia osiągneła zamierzony cel, dlatego każdego pacjenta traktuje indywidualnie.
Jadłospis jak  i wskazówki, które ode mnie dostaniesz pozwolą Ci zaoszczędzić czas na przygotowaniu potraw i pieniądzę  - składniki są dostępne w dyskontach. Dania mogą być urozmaicone i zarazem proste.

Zachęcam Cię do sprawdzenia opinii zadowolonych pacjentów  i pacjentek, ze współpracy ze mną. Wierzę, że również i Ty do nich dołączysz.