Konsultacje wykwalifikowanego dietetyka


Umów się na wizytę !

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, ukończonego  tytułem  magistra dietetyki.


Jestem dietetykiem z wykształcenia, ale również z powołania. W zawodzie pracuję od 9 lat, a od 2015 roku prowadzę poradnię dietetyczną. Zdrowe odżywianie oraz jego wpływ na organizm, interesowało mnie od wielu lat. Cały czas sukcesywnie pogłębiałam swoją wiedzę na jego temat. Obecnie uczestniczę w wielu konferencjach i szkoleniach poświęconych zdrowiu jestem również członkinią Polskiego Towarzystwa Dietetyki.  

Każdego Pacjenta  traktuję indywidualnie, jadłospis dostosowuję do jego upodobań smakowych, trybu życia i pracy. Proponuję urozmaicone a zarazem proste w wykonaniu posiłki.

Zasady, które wprowadzam w życie moich pacjentów, praktykuję również sama, co sprawia, że cechuje mnie wiedza i duże doświadczenie. Dlatego z dnia na dzień poszerza się grono moich zadowolonych Klientów. Wierzę, że również i Ty do nich dołączysz!

Prywatnie: oprócz pasji do gotowania, jestem pozytywnie zakręcona na punkcie sportu. Moją ulubioną aktywnością jest jazda rowerem. Na wizytach w poradni próbuję zarazić pacjentów aktywnością i opowiadam o jego pozytywnym wpływie na zdrowie. W 2020 roku zostałam mamą Zosi. Jadłospisy dla zabieganych mam to teraz moja specjalność, posiłki które proponuję są szybkie, tanie i proste w przygotowaniu.